TR EN
Misyon
Uluslararası projelerin bir parçası olmaktır. İSG-Ç Sistemini uluslararası standartlar çerçevesinde…
Vizyon
Tüm dünyadan bilgileri toplayarak bir sistem içinde derlemek ve insanlığa sunmaktır.   Son teknolojik…
İSG-Ç Politikamız
ANAR İSG-Ç Çözümleri, faaliyetlerinin tüm boyutlarını emniyetli ve çevreyi koruyan bir…

Anar İSG-Ç Çözümleri, 2011’de kurulmuş ve 2014’de Ana Şirketler Grubu bünyesine katılmıştır. Şirketin kurucu ortakları birçok uluslararası projede görev alarak 20 yılı aşkın bir süredir İSG-Ç tecrübesine sahip, Makina ve Çevre Mühendisliği eğitimli, A Sınıfı İSG Uzmanlarıdır.

 

Firma, başta enerji projeleri olmak üzere, rafineri, kimya, gıda, madencilik vb. her türlü endüstriyel tesisler ile, havaalanı, stadium, AVM, konut ve sanat yapılarının inşaat ve işletme aşamalarında İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre konusunda danışmanlık, eğitim, denetim, yönetim sistemi kurulumu ve döküman hazırlama hizmeti vermektedir. Halihazırda Türkiye’de ve yurtdışında dünyaca ünlü büyük yatırımcıların çeşitli projelerinde hizmet vermektedir. (Lütfen ayrıca referans listesine bakınız).

 

Anar İSG-Ç Çözümleri, dünyaca tanınan Institution of Occupational Safety and Health (IOSH)’in üyesi ve yetkili eğitmenidir.

 

Firma bünyesinde çalışan tüm uzman personel resmi mezuniyet ve yasal eğitimlerinin yanısıra, sürekli yapılan firma içi eğitimler ile saha pratiği ile Anar tecrübesini kazanmaktadır.